Beauxbatons Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beauxbatons Academy of Magic

Beauxbatons Academy of Magic Академията за Магия и Вълшебство Бобатон  
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Известия

Go down 
АвторСъобщение
Джонатан Форкис
Преподавател по Добри ритуали и вълшебни предмети
Джонатан Форкис


Posts : 13
Join date : 15.11.2011

Известия Empty
ПисанеЗаглавие: Известия   Известия Icon_minitimeВто Дек 06 2011, 07:11

Всичко, което ви интересува...

---

Традиционната система за оценяване:
И. (Изключителен): плюс 25 - 30т.
Н.О. (Надхвърлящ очакванията): плюс 15 - 20т.
П. (Приемлив): плюс 5 - 10т.
С. (Слаб): 0т.
У. (Ужасен): минус 5 - 10т.
Т. (Трол): -15т.

Критериите ми за оценяване не са кой знае колко сложни и се надявам всички да можете да ги покриете. Първо ще изисквм от вас да описвате добре магиите, които се правят, както и действията и поведението на героите ви, когато например имаме теория. Не желая да копирате дословно предадения урок, а поне да направите малко усилия, за да го преразкажете. Старайте се да не правите правописни, граматически, пунктуационни и стилови грешки в РПтата си. Подобни постове ще получават значително по-нисък брой точки при оценяването. Интересната идея в РПто винаги ще бъде поощрявана. Дължината на постовете задължително да бъде най-малко 15 реда. Все пак няма да изисквам да ми пишете РПта по 80 реда, но стремете се поне да бъдат интересни. Постовете, които наистина ме впечатлят може да получат и БОНУС точки.
Мини-историите ще ви носят допълнителни точки.

Когато давам някакво домашно обезателно към него трябва да има и РП. Такива без РП ще получават два пъти по-малко точки.
Върнете се в началото Go down
 
Известия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Известия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Beauxbatons Academy of Magic :: Кабинета по Тъмни ритуали и Прокълнати предмети-
Идете на: