Beauxbatons Academy of Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beauxbatons Academy of Magic

Beauxbatons Academy of Magic Академията за Магия и Вълшебство Бобатон  
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси

Go down 
+3
Симон Артес
Хелена-Бонъм Картър
Клеър Льоер
7 posters
АвторСъобщение
Клеър Льоер
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Клеър Льоер


Posts : 620
Join date : 10.12.2009

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeЧет Дек 10 2009, 21:25

Тук може да задавате въпросите си!


Последната промяна е направена от Клеър Льоер на Сря Яну 06 2010, 18:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://beauxbatons-magic.forumotion.com
Хелена-Бонъм Картър
Потребител
Потребител
Хелена-Бонъм Картър


Posts : 17
Join date : 12.12.2009
Location : ~In The Middle Of Good and Evil~

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeВто Дек 22 2009, 16:30

Защо форумът няма лого,а си седи с фабричното? Rolling Eyes Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://norean.hostzi.com/index.php?
Клеър Льоер
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Клеър Льоер


Posts : 620
Join date : 10.12.2009

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeПет Дек 25 2009, 07:39

Щото тоди скин е временен иначе на този, който ще сложа след коледа ще си има и лого и всичко.
Върнете се в началото Go down
https://beauxbatons-magic.forumotion.com
Симон Артес
Ученик от Първи курс, дом Ноар
Симон Артес


Posts : 341
Join date : 30.12.2009
Age : 30

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeСря Дек 30 2009, 06:13

Искам да попитам защо е нужно да се записваме за предметите в тази тема, а в същия момент да има теми за записване в предметите? Не би ли трябвало учителите да следят горе споменатата от мен тема, а не да ни карат да пишем на по сто места? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Емануил Уестърн
Потребител
Потребител
Емануил Уестърн


Posts : 150
Join date : 13.12.2009
Age : 26
Location : somewhere in darkness

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeСря Дек 30 2009, 08:02

Вярно е, че учителите трябва да следят темите за записване, но те въпреки това си правят теми за записване.
Върнете се в началото Go down
Симон Артес
Ученик от Първи курс, дом Ноар
Симон Артес


Posts : 341
Join date : 30.12.2009
Age : 30

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeНед Яну 03 2010, 09:30

Май съм ослепяла, но не виждам банката... Къде е тя или ако липсва- ще има ли такава? Каква е началната ни сума? Въпроси Icon_rolleyes А също така ще има ли начин, чрез който да печелим галеони?
Върнете се в началото Go down
Клеър Льоер
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Клеър Льоер


Posts : 620
Join date : 10.12.2009

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeНед Яну 03 2010, 09:50

Малиии, банката!!! Аз се канех да я направя още сато направих форума, но не успях, че бях на бавният компютър и след това незнам защо, бях останала с впечетлениет, че съм я направила. Е, аз съм си шемет. Да, ще има банка.
Началната сума за ученици е 3000 галеона, за професори 7000, при заплата 1000 галеона месечно.
За учителите, ще печелят пари от заплатите си, а учениците, ами ученици под 14 нямат право да работят и те ще получават от семейството си, ако нямат такова от училището. А за тези на 14 ще има различни работни места, но те ще имат право да работят само лятото.
Върнете се в началото Go down
https://beauxbatons-magic.forumotion.com
Симон Артес
Ученик от Първи курс, дом Ноар
Симон Артес


Posts : 341
Join date : 30.12.2009
Age : 30

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeСря Яну 06 2010, 09:30

Питам тук понеже може и другият префект да има същите въпроси.
За неспазване на вечерния час от останалите ученици трябва ли да питаме дали да ги накажем? И в какво се състоят тези наказания? А също и наказанията трябва ли да бъдат съпътствани от наш пост как спипваме прегрешилите?
Върнете се в началото Go down
Азалия Калиандра Слидерин
MiStreSS of the World
MiStreSS of the World
Азалия Калиандра Слидерин


Posts : 75
Join date : 03.01.2010

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeСря Яну 06 2010, 09:37

Ако е някое много сериозно нарушение, наказанието е бан.
Но за неспазване на вечерният час ще има наказания като премерно да изчистят голямата зала, пишейки пост за това как го правят и можете да ги наказвате и отностно дължина на поста, взависимост от сериозността на провенението! Може да е и примерно да трябва да направят нещо, абе всъщност каквото прецените, но не трябва да ги наказвате чрец заклинания, магии и трансфигурация!
П.П. Това е от Клеър Льоер. Laughing
Върнете се в началото Go down
Симон Артес
Ученик от Първи курс, дом Ноар
Симон Артес


Posts : 341
Join date : 30.12.2009
Age : 30

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeЧет Яну 07 2010, 22:34

Май все аз имам въпроси. хД Доколкото виждам тук няма точки, които да получаваме срешу оценките. Защо не се измисли нещо друго? Например, на пет изключителни стипендия от 20 галеона, за 5 Надхвърлящ очакванията 15 галеона или нещо такова. Тъкмо учениците честно ще си изкарваме парички. В темата "Спални на учениците" всеки трябва да създаде помещение само за себе си ли? Иии в действителност няма да следите дали непълнолетните правят магии извън училището, нали? хД И ако направя моята прекрасна аристократка пушачка някакъв огромен проблем ли ще бъде да пиша някъде как се скатава за да запали цигара? А също и съм писала, че има навика да пие по чаша мартини преди лягане (моля, не обръщайте внимание, че  е едва на 14, все пак се е движела само по празненства), така че това отново създава ли проблеми? Иии така, май за сега нямам други въпроси. хД 
Върнете се в началото Go down
Емануил Уестърн
Потребител
Потребител
Емануил Уестърн


Posts : 150
Join date : 13.12.2009
Age : 26
Location : somewhere in darkness

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeПет Яну 08 2010, 05:21

За точките трябва да се посъветвам с Клеър. В темата за спалните всеки създава абсолютно своя спалня, но не е забранено на другите да влизат, де. Мисля, че няма да е проблем да направиш героинята си пушачка, но не пуши по две, три кутии дневно. А за мартинито, ако ти го имаш няма да е проблем, предполагам, но не мисля че училището предлага алкохол.
Върнете се в началото Go down
Клеър Льоер
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Клеър Льоер


Posts : 620
Join date : 10.12.2009

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeПет Яну 08 2010, 06:54

Пий, пуши, каквото искаш прави прави, само че тайно. Все, пак могат да те изключат за това, но няма да ти забраня, все пак няма да тръгна да те дебна да гледам дали пиеш и пушиш. Но ако искаш може да дойдеш за по едно питие в кабинета ми Laughing (шегувам се) .
А за стипендиите добра идея, макар, че се канех да ваведа и точки, но само се канех та така както хубаво се каня това може да стане догодина, но както и да е, това със стипендиите ми харесва.
А за магиите извън училище, попринцип по закон не можеш и могат да те осъдят за това, ама сега след промените в министерството от Азалия, фактически щом си чистокръвна можеш да правиш каквото си поискаш. хД
Върнете се в началото Go down
https://beauxbatons-magic.forumotion.com
Антим Долохов
Потребител
Потребител
Антим Долохов


Posts : 21
Join date : 13.01.2010
Location : Académie de Magie Beauxbâtons

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeЧет Яну 14 2010, 15:10

Ранг на героя?

Под потребителското име нали пише длъжноста на героя?Аз нямма такова нещо!

А междудругото навити има ли за Тримагически турнир? Rolling Eyes Тамън потребителската група за верменни герой да влезе в употреба.
Върнете се в началото Go down
Клеър Льоер
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Клеър Льоер


Posts : 620
Join date : 10.12.2009

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeЧет Яну 14 2010, 15:18

Ама аз съм голям шемет! За кой ли не път забравям да сложа на някой ранга. Направих ти го но забравих да ти го сложа, ей сега ще го направя.
Да може да направим Тримагически турнир, но малко по-късно, иначе съм мислила за това.
Върнете се в началото Go down
https://beauxbatons-magic.forumotion.com
Симон Артес
Ученик от Първи курс, дом Ноар
Симон Артес


Posts : 341
Join date : 30.12.2009
Age : 30

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeВто Яну 26 2010, 08:21

Ъм, когато наказваме за вечерен час кое следим- часа, в който е пуснат поста или трябва да проследим случващото се в него и преди него? Проблемът идва от там, че някои РП-та се водят от обед (примерно), по някое време става късно вечер (а пишат сутринта примерно) или пък е следобед, а те пускат поста си в 23:54... Въпроси Icon_rolleyes
Върнете се в началото Go down
Иналия дьо Монтен
Ученик от Първи курс, дом Ноар
Иналия дьо Монтен


Posts : 261
Join date : 11.12.2009
Age : 102
Location : Dreamlands...*

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeВто Яну 26 2010, 09:58

По принцип вечерният час се изразява в това кога е пуснат поста, ама Сил може да е решила и да е по другият начин...
Да не наказвате мен, а, а, а, а
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net/
Клеър Льоер
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Клеър Льоер


Posts : 620
Join date : 10.12.2009

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeВто Яну 26 2010, 10:38

Morfey написа:
Ъм, когато наказваме за вечерен час кое следим- часа, в който е пуснат поста или трябва да проследим случващото се в него и преди него? Проблемът идва от там, че някои РП-та се водят от обед (примерно), по някое време става късно вечер (а пишат сутринта примерно) или пък е следобед, а те пускат поста си в 23:54... Въпроси Icon_rolleyes
По случващото се в РПто, защото може да пишеш сутрента в реално време, а да казваш, че е полунощ, затова по РПто. Wink
Върнете се в началото Go down
https://beauxbatons-magic.forumotion.com
Симон Артес
Ученик от Първи курс, дом Ноар
Симон Артес


Posts : 341
Join date : 30.12.2009
Age : 30

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeЧет Яну 28 2010, 08:15

Аз ли пак съм тук? Въпроси Icon_eek Нищо, ще ме изтърпите (надявам се). Дуели ще има ли? (не че си падам много, много, но се замислих, че Симон би трябвало да участва в подобни мероприятия хД)
Върнете се в началото Go down
Клеър Льоер
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Клеър Льоер


Posts : 620
Join date : 10.12.2009

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeЧет Яну 28 2010, 13:52

Може да има нещо като курс по дуелиране, ако това питаш, иначе вие можете да си се дуелирате, когато си искате, с риск, естнествено, някой да даскал да ви хване и да ви се скара. Но това не пречи вие да си се дуелирате, стига да искате. Wink
Върнете се в началото Go down
https://beauxbatons-magic.forumotion.com
Симон Артес
Ученик от Първи курс, дом Ноар
Симон Артес


Posts : 341
Join date : 30.12.2009
Age : 30

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeПет Яну 29 2010, 11:16

Пореден въпрос... Започвате да ме мразите вече Въпроси Icon_biggrin
Кога свършва учебната година?
Върнете се в началото Go down
Клеър Льоер
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Клеър Льоер


Posts : 620
Join date : 10.12.2009

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeПет Яну 29 2010, 11:19

Ами понеже е първа година ще се проточи малко по-дълго, защото от началото повечето учители липсваха, сега половината не преподават, затова по моят предмет ще свърши, коагато аз си преподам последният урок, а цялата година, значи способна съм да изчакам точно две колежки да свършат с материалът си - Емили Джеймс и Хърмаяни Грейнджър- Блек, защото са редовни, но няма да им позволя да се забавят с повече от седмица след мен, защото ще стане много накъсано. Wink
Върнете се в началото Go down
https://beauxbatons-magic.forumotion.com
Иналия дьо Монтен
Ученик от Първи курс, дом Ноар
Иналия дьо Монтен


Posts : 261
Join date : 11.12.2009
Age : 102
Location : Dreamlands...*

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeПон Фев 01 2010, 19:48

Абе, всеки път, когато вляза в сайта ми се появява нов прозорец, на този сайт: http://www.ranklists.com/harrypotter/topsites.html явно за гласуване... Трябва ли да е така, защото е много досадно и само при мен ли е така? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net/
Симон Артес
Ученик от Първи курс, дом Ноар
Симон Артес


Posts : 341
Join date : 30.12.2009
Age : 30

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeПон Фев 01 2010, 21:02

Туй е яко Въпроси Icon_biggrin Ъм.. в смисъл че гласуваш като влезеш, но при мен мозилата ми блокира излизащите прозорци. Въпроси Icon_rolleyes Въпроси Icon_rolleyes
Върнете се в началото Go down
Иналия дьо Монтен
Ученик от Първи курс, дом Ноар
Иналия дьо Монтен


Posts : 261
Join date : 11.12.2009
Age : 102
Location : Dreamlands...*

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeВто Фев 02 2010, 11:35

Е, да, пести време ама като дам рестарт на страницата и пак като ми се появява и по 100 пъти на ден и направооо....
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicschool.bulgarianforum.net/
Клеър Льоер
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Директор на Бобатон, Преподавател по Вълшебство и Бяла магия , Главен съдия на магисъбора
Клеър Льоер


Posts : 620
Join date : 10.12.2009

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitimeСря Фев 03 2010, 15:48

да и мен ме дразни, ще го махна, но просто тия дни нямах възможност да вляза, а сега имам време само да си предам уроците
Върнете се в началото Go down
https://beauxbatons-magic.forumotion.com
Sponsored content





Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпроси и подкупи
» Въпроси, коментари, критики
» Въпроси, коментари, критики

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Beauxbatons Academy of Magic :: Добре дошли в "Бобатон" :: Важни съобщения-
Идете на: